Мета проекту – підвищення рівня безпеки людей при переході через річку в районі пров. Зорянського.

На вулицях, які розташованих в північній частині Чернігівки (Чарівна, Шевченка, Коцюбинського, Виноградна, Гоголя, Темника), проживає значна частина людей, які працюють та навчаються в центрі селища. Вони щодня ходять через річку Сисикулак в районі провулку Зорянський. Обхідний шлях – це відстань понад кілометр.

Відсутність освітлення переходу (світло тут відсутнє з 90-х років) та його необлаштованість призводять до травматизму, який підвищується у холодну пору року. При дощовій погоді ускладнюється навіть саме доходження до кладки. Також в цьому місці є проблема скупчення бродячих собак, яких важко помітити в темряві, що лякає особливо дітей, які повертаються з гуртків та після школи ввечері.

Вирішити проблему можна було б, встановивши ліхтар біля місточка та переробивши сходи, облаштувавши тротуар на підході з вулиці Українська до містка.

Якщо встановити ліхтар біля переходу та зробити безпечні сходи (з пандусом), це знизить рівень травматизму жителів, зробить умови переходу більш комфортними у всі пори року для різних категорій громадян. Освітлення дасть можливість бачити наближення бродячих собак.

Користуватимуться результатами проекту передусім жителі та гості Чернігівки (літні люди, школярі, люди середнього віку, молоді батьки), які проживають на вулицях Чарівна, Шевченка, Коцюбинського, Виноградна, Гоголя, Темника та працюють, навчаються в центрі Чернігівки та ходять у справах цією дорогою.

Деталі

Голосів
5
Місце
1
Тип
Автор
Строгонова Вікторія -
Бюджет
41 600,00 ₴
Статус
Допущений до голосування
Район
Категорія