Основна проблема, на вирішення якої направлений проект - пасивність мешканців громади, відсутність комунікації між різними віковими категоріями, залежність молоді від гаджетів, що формує відчуженість особистсті від громади, відволікає від різного виду активностей.

Мета проекту - створення умов для активного сімейного відпочинку, популяризація занять сучасними видами вуличного спорту, здорового способу життя, що сприятиме згуртуванню громади, відмові молоді від тютюну, алкоголю, наркотиків.

У нашому селі відсутні умови для активного сімейного відпочинку, фізичного розвитку, занять спортом. Силами мешканців у 2017 році була облаштована невеличка паркова зона, але нею користуються в основному молоді мами з дітьми.

ДЛя більш активного дозвілля є необхідність облаштувати майданчик вуличними спортивними тренажерами, якими можуть користуватися діти, молодь і люди старшого віку. Це дасть можливість створити комфортні та корисні умови для активного відпочинку та занять спортом, згуртує мкешканців. Паркова зона таким чином тсане місцем відпочинку та розвитку для всіх.

Результатом впровадження проекту є соціальна злагода, подолання стереотипів, задовлення громадських ініціатив.

Деталі

Голосів
11
Місце
1
Тип
Автор
Кальченко Вадим -
Бюджет
41 600,00 ₴
Статус
Допущений до голосування
Район
Категорія