Проект передбачає співфінасування

Село Довге за своєю протяжністю є найдовим селом Чернігівської ОТГ. Через це відвідувати вже існуючий дитячий майданчик, розташований в центральній частині села, для більшості жителів незручно.

Мета: Сприяння зміцненню фізичного та психологічного здоров'я жителів села, налагодження комунікації між людьми різного віку, укріплення родинних зв'язків, підвищення соціалізації різновікових дітей, популяризація здорового способу життя та живого спілкування.

Проблема: Обмеженість спілкування між мешканцями, малорухливий спосіб життя, низький рівень соціальної адаптованості дітей та підлітків, зростання кількості серцево-судинних захворювань, проблеми жителів з опорно-руховим апаратом тощо.

Рішення: Облаштувати комфортну зону дозвілля та активного відпочинку для дітей та дорослих, встановити спортивно-ігровий майданчик з гойдалками і каруселями для дітей і вуличними тренажерами для дорослих. Зусиллями волонтерів сформувати клумби, висадити квіти та дерева, зробити пісочницю, встановити лавки для сидіння.

Деталі

Голосів
35
Місце
Тип
Автор
Феськова Анна Василівна
Бюджет
41 600,00 ₴
Статус
Допущений до голосування
Район
Категорія